Thule König K-Summit VAN K84

Pro výběr odpovídajícího typu a velikosti řetězů pro Váš vůz využijte konfigurátor výrobce. Konfigurátor není určen pro zakoupení řetězů, pro jejich objednání využijte E-SHOP!...
11 999 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka nosice-stresni.cz

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 4 119 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 362 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma450 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma100 % • 559 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 612 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 590 recenzíDalší informace

Materiál
kombinované
Norma Ö-Norm

• , zakoupeno v OBCHODTH.CZ

Zkušební montáž zatím jen na sucho bez sněhu. Myslel jsem, že to bude o trochu jednodušší, asi to chce více natrénovat. Na instruktážním videu je montáž na osobák ,řetězy se 4 paprsky. Já mám na VAN K 84 s 5 paprsky, je to asi o něco složitější, zespoda se mi to za jízdy samo nedonasadilo, musel jsem pak zastavit a dotlačit řetězy na střed pneu rukou. Chce to prostě víckrát zkusit a vychytat. Jinak je to ale chytré řešení.

• , zakoupeno v OBCHODTH.CZ

S použitím řetězů při jízdě zkušenost nemám. Zkusil jsem na jedno kolo nasadit cvičně. Montáž velmi jednoduchá. U klasických řetězů, které jsem použil asi 2x v životě mi vždycky chvíli trvalo než se mi podařilo je nasadit. Tohle je podstatně jednodušší.

Druh vozidla
osobní automobily
S automatickým napínáním
S ochranou ráfků litých kol
Vyprošťovací pásy
Materiál
kombinované
Norma Ö-Norm

Pro upřesnění uveďte do poznámky k objednávce typ vozu, rok výroby vozu a velikost pneu.

DOPRAVA ZDARMA! König K-Summit VAN K84 jsou sněhové řetězy určené pro vozy typu VAN (do 3500 kg).

König K-Summit VAN jsou nejexklusivnější rychloupínací sněhové řetězy na trhu! Fixační páka k ráfku kola s ergonomickým designem: dotažení jednou rukou!

Model K-Summit není určen pro jízdu v terénu.

Moderní, exkluzivní, stylový

K-Summit je absolutní špičkou mezi exkluzivními a inovativními vnějšími sněhovými řetězy.

Automobily jsou v dnešní době vybavovány stále většími koly a sofistikovanějšími systémy odpružení, což radikálně zmenšuje volný prostor v podběhu, a tím pádem omezuje možnost použití standardních sněhových řetězů.

• Jedno z nejčastějších prostorových omezení se týká vnitřní části podběhu: konkrétně jde o nedostatek prostoru mezi kolem a pružící jednotkou, potřebného k nasazení tradičních řetězů s vnitřními prvky.
  • Společnost König přináší zcela nový design vnějších sněhových řetězů a s ním pohodlnější, kompaktnější a flexibilnější řešení: K-Summit.

Montáž i demontáž řetězu König K-Summit se provádí výhradně na vnější straně kola, celý postup je tudíž lépe viditelný a srozumitelný.

Fixaci ke kolu zaručuje sada patentovaných adaptérů, které se upevní na originální hlavu kolového šroubu. Pomůckou pro upevnění řetězu je klíč K-Lock, patentovaný klíč značky König s integrovaným indikátorem točivého momentu, který informuje uživatele, když je dosažen ideální točivý moment.

K napnutí řetězu slouží integrovaná ráčna, díky níž je tento proces překvapivě jednoduchý: řetěz se sám během jízdy nastaví do ideální pozice. Jakmile je řetěz K-Summit upevněn na kolo, již není potřeba dalšího zastavení pro jeho dopnutí: během jízdy se automaticky docílí optimálního napnutí a vycentrování řetězu na pneumatice.

Díky svému speciálnímu designu se König K-Summit vyznačuje systémem Wheel-Shield 0. úrovně, který zajišťuje dokonalou absenci styčných bodů mezi řetězem a hliníkovým diskem.

König K-Summit představuje nejflexibilnější řešení všech dob v oboru sněhových řetězů: díky patentovaným seřizovacím prvkům lze upravit délku řetězové stopy podle velikosti pneumatiky, což znamená flexibilnější možnosti použití pro různá vozidla a velikosti pneumatik.

König K-Summit VAN

Exkluzivní vnější sněhový řetěz pro moderní dodávky, ideální pro vozidla s omezeným prostorem na vnitřní straně kola 0 mm vnitřní rozměry

Připevňuje se k jedné z původních matic/šroubů ráfku

Středová část s integrovanou ráčnou pro rychlé, výkonné a snadné napínání.

Aktivní napínací prvky omezují dynamické zatížení řetězu a umožňují dokonalé přizpůsobení pneumatikám s různými profily a úrovní opotřebení

Nový design plastových destiček zaručuje vysokou odolnost, flexibilitu a lepší přilnavost

Patentované svařované záběrové destičky poskytují lepší přilnavost na zasněženém a namrzlém povrchu

Sklopná ramena pro snadné ukládání do důmyslně řešené tašky

Systém Wheel-Shield úrovně 0 je založen na specifické konstrukci výrobku, která zabraňuje jakémukoli kontaktu mezi sněhovým řetězem a litým kolem

Klíč K-Lock oznamuje kliknutím, že řetěz K-Summit dosáhl ideálního točivého momentu 100% kompatibilní s originálními ráfky

König K-Summit je certifikován podle norem Ö-Norm V5117, UNI 11313 a EN 16662-1, čímž splňuje veškeré zákonné požadavky na zimní výbavu.

Sněhové řetězy vozů VAN pro velikosti pneumatik: 14" 15" 16" 17" 18" 205/80 195/80 195/75 205/65 215/55 215/80 205/75 205/70 215/60 235/50   215/70 215/65 225/55 255/45   225/70 225/65 235/55       235/60

Uživatelská příručka

Katalog s aplikační tabulkou sněhových řetězů König 2023/2024

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Sněhové řetězy Thule K-SUMMIT

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: